Ceník apartmánů Rosenberg 2020

Nahlédněte do našeho kompletního ceníku sezónních i mimo sezónních cen v apartmánech Rosenberg v Rožmberku nad Vltavou.

Storno podmínky
STORNO PODMÍNKY
Storno podmínky
STORNO PODMÍNKY

Platební podmínky

Na všechny pobyty a pobytové balíčky vystavujeme po potvrzení rezervace zálohovou fakturu 100% z celkové ceny rezervace.

Pobyt lze hradit z fondu FKSP. V případě, že si přejete vystavit zálohovou a následně konečnou fakturu na firmu, zašlete nám prosím fakturační údaje (název firmy, adresu, IČ, DIČ).

 

 Storno podmínky 

·       Zrušení zdarma 15 a více dní před datem příjezdu.

  • ·   Při zrušení rezervace méně než 15 dní nebo nedostavení se do penzionu si penzion nárokuje právo na uhrazení 100 % z celkové ceny Vašeho pobytu. 

Pokud nemůžete přijet na vámi objednaný termín, přihlížíme vždy na důvod a situaci a nejčastěji řešíme rezervovaného termínu, přesunem na jiný náhradní termín. Pak je záloha nebo její část (ztráta při neobsazení pokoje) použita pro tento termín. V případě rozhodnutí vlády o uzavření hotelu, či jiného vládního opatření související s uzavřením služeb z důvodu vyšší moci (např. Covid – 19), si dovolujeme ponechat již uhrazenou zálohu jako budget, který bude využit u náhradní rezervace.

Penzion nebude účtovat storno poplatky při zrušení objednávky pobytu nebo nenastoupení klienta jen v případě vážné nemoci nebo úmrtí ubytovaného.

 Zrušení pobytu se vyžaduje písemnou formu.


Zrušení pobytu ze strany penzionu

Penzion je oprávněn pobyt zrušit, je-li uskutečnění pobytu konkrétně ztíženo nebo ohroženo nebo následkem nepředvídatelných mimořádných okolností, které nebylo možné při uzavírání smlouvy (zaslání závazné objednávky) předvídat. Zrušení pobytu je hotel povinen oznámit zákazníkovi bez zbytečného odkladu a zákazník obdrží peníze za sjednané služby v plné výši zpět. Zároveň nemá zákazník nárok na žádné další náhrady.

 Předčasné ukončení pobytu z Vaší strany
V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně penzionu, nevzniká penzionu povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu nebo snížit cenu objednaného pobytu, ani její poměrnou část.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, volejte na telefonní číslo +420 723 357 564, nebo pište na info@penzionsen.eu

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

/ Najdete nás

Černá v Pošumaví 26
382 23 Černá v Pošumaví
 

GPS: 48.7382736N, 14.1117906E

/ Navštivte také