Penzion
VÍTÁ VÁS RODINNÝ PENZION SEN S PRIVÁTNÍM WELLNESS NA LIPNĚ

Penzion Sen Vám poskytne skvělé zázemí pro Váš pobyt na Lipně.

Penzion
VÍTÁ VÁS RODINNÝ PENZION SEN S PRIVÁTNÍM WELLNESS NA LIPNĚ

Penzion Sen Vám poskytne skvělé zázemí pro Váš pobyt na Lipně.

 

Náš sen se stal skutečností.

Penzion jsme si vyhlédli v roce 2008, jako dlouho neobydlený rodinný dům na hezké a strategickém místě v centru obce Černá v Pošumaví, který jsme se rozhodli svépomocí a s přáteli opravit. Naší představou bylo vytvořit rodinný penzion s restaurací a privátním wellness, kde se budou naši hosté cítili jako doma. 

Dům prošel kompletní rekonstrukcí, kde jsme zachovali pouze obvodové zdi. Cesta ke snu byla velmi náročná, ale nakonec se rekonstrukce úspěšně dokončila a penzion byl otevřen na jaře r. 2010.

Celkový design restaurace a ubytování, čistota, milý personál, kvalita čerstvých surovin je pro nás důležité, aby jste se u nás cítili příjemně, výborně si u nás pochutnali a rádi jste se k nám vraceli.

Penzion se stal oblíbený díky spokojeným hostům a našeho usměvavého týmu. Díky tomu s radostí každý rok pokračujeme ve vylepšování.

V roce 2020 -2021 jsme vylepšili naše všechny pokoje, zvětšili venkovní terasu restaurace, dětské hřiště a přistavěli novou uzamykatelnou místnost na kola.

Ve vylepšování jsme pokračovali i v roce 2022, kde jsme pro naše hosty zvětšili zadní parkoviště, které je střeženo kamerovým systémem. 

Penzion je pro nás srdcová záležitost a je pro nás potěšením, Vaše pozitivní zpětná vazba.

 Děkujeme našim hostům a celému týmu penzionu.

Těšíme se na Vaší návštěvu. 

/ Rezervace

/ Najdete nás

Černá v Pošumaví 26
382 23 Černá v Pošumaví
 

GPS: 48.7382736N, 14.1117906E

/ Navštivte také