Ceník apartmánů Rosenberg 2020

Nahlédněte do našeho kompletního ceníku sezónních i mimo sezónních cen v apartmánech Rosenberg v Rožmberku nad Vltavou.

STORNO PODMÍNKY
Slider


Pokud nemůžete přijet na vámi objednaný termín, přihlížíme vždy na důvod a situaci a nejčastěji řešíme rezervovaného termínu, přesunem na jiný náhradní termín. Pak je záloha nebo její část (ztráta při neobsazení pokoje) použita pro tento termín.

Penzion nebude účtovat storno poplatky při zrušení objednávky pobytu nebo nenastoupení klienta jen v případě vážné nemoci nebo úmrtí ubytovaného.

Zrušení pobytu se vyžaduje písemnou formu. Případné storno poplatky se vypočítávají z celkové částky za pobyt, nikoliv z výše případné zálohové platby.

Storno podmínky

do 31 dnů bez poplatku

od 30 dne do 15 dne před nástupem 50 % z celkové ceny

od 14 dne do nástupu 100 % z celkové ceny

u silvestrovského pobytu: zrušení pobytu 31 – 0 před příjezdem 100% z celkové ceny

 

Storno podmínky Covid – 19

Po celý rok 2021 si v případě storna pobytu v souvislosti Covid-19 nenárokujeme storno poplatky po předložení potřebných dokumentů zmíněných skutečností (pozitivní test, nařízená karanténa, vládní omezení atp.). Rezervace je možné v takovém případě přesunout.

 

Storno podmínky – mezisezóna

Bezplatné storno je možné 14 dní před příjezdem.

V případě pozdního zrušení rezervace nebo nedostavení se do penzionu si penzion nárokuje právo na uhrazení 100 % z celkové ceny Vašeho pobytu.

 

Zrušení pobytu ze strany penzionu

Hotel je oprávněn pobyt zrušit, je-li uskutečnění pobytu konkrétně ztíženo nebo ohroženo nebo následkem nepředvídatelných mimořádných okolností, které nebylo možné při uzavírání smlouvy (zaslání závazné objednávky) předvídat. Zrušení pobytu je hotel povinen oznámit zákazníkovi bez zbytečného odkladu a zákazník obdrží peníze za sjednané služby v plné výši zpět. Zároveň nemá zákazník nárok na žádné další náhrady.

 

 Předčasné ukončení pobytu
V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně penzionu, nevzniká penzionu povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu nebo snížit cenu objednaného pobytu, ani její poměrnou část.

Podmínky, za kterých Vás můžeme ubytovat

Podmínky platné od 22.11.2021

22.11. vstupuje v platnost nové opatření, které umožňuje ubytovávat pouze osoby, které jsou očkované nebo, které prodělaly onemocnění covid-19 před méně než 180 dny, ale uběhla u nich doba izolace.

Negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším než 72 hodin se budou moci prokázat pouze předem specifikované skupiny, které mají výjimku:

osoby mladší 18 let

osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů nechat očkovat (nutno prokázat lékařskou zprávou)

osoby, které jsou v procesu očkování (neuplynula doba 14 dnů od poslední dávky obdržené vakcíny).

 Děti do 12 let se testem prokazovat nemusí.

Děkujeme za pochopení.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, volejte na telefonní číslo +420 723 357 564, nebo pište na info@penzionsen.eu.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

/ Najdete nás

Černá v Pošumaví 26
382 23 Černá v Pošumaví
 

GPS: 48.7382736N, 14.1117906E

/ Navštivte také