Wellness
DOPŘEJTE SI RELAX V PRIVÁTNÍ WELLNESS

Zregenerujte svojí mysl i tělo v privátním WELLNESS v Penzionu Sen. Finská sauna ze světlého dřeva Vám zrelaxuje každý sval a odplaví stres všedního dne. BIO sauna Vám prohřeje celé tělo a trysky horké hydromasážní vířivka uvolní a uklidní nervy napjaté stresem moderního života.

Wellness
DOPŘEJTE SI RELAX V PRIVÁTNÍ WELLNESS

Zregenerujte svojí mysl i tělo v privátním WELLNESS v Penzionu Sen. Finská sauna ze světlého dřeva Vám zrelaxuje každý sval a odplaví stres všedního dne. BIO sauna Vám prohřeje celé tělo a trysky horké hydromasážní vířivka uvolní a uklidní nervy napjaté stresem moderního života.

Privátní wellness

Během Vašeho pobytu navštivte náš privátní wellness, který je součástí penzionu a nabízí Vám skutečné soukromí, relaxaci a ničím nerušený relax od každodenních starostí a stresů. 

Finská sauna

Nabízí příjemnou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci pro páry, přátelé, ale i rodiny s dětmi v privátní sauně. V saunové kabině ze světlého dřeva může pohodlně rozjímat jedna až pět osob. Součástí privátní sauny je útulná relaxační místnost s lehátky a relaxační hudbou pro maximální pohodlí. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici sprcha s vodopádem.

Sauna je zcela jistě ta nejdokonalejší očista, jak duševní, tak fyzická. Působí blahodárně na fyzický i psychický stav člověka – bolest i napětí povolí, ztuhlé svalstvo se regeneruje, tělo se detoxikuje a vy si báječně odpočinete.

Finská Sauna je suchá a provozní teplota je 95-100 ºC, pro dosažení této teploty musí být sauna zapnuta minimálně 55 minut před požadovaným termínem. Prosíme tedy o včasnou rezervaci.

K saunování Vám rádi připravíme zdarma neperlivou vodu s citrónem.

 

Finská sauna   
Pro 1 – 2 osoby60 minut580,-Kč 
90 minut720,-Kč 
Pro 3 – 4 osoby60 minut880,-Kč 
90 minut1150,-Kč 

Bio sauna

Bio sauna představuje účinnou kombinaci finské a parní sauny.

Pokud ze zdravotních důvodů nemůžete parní ani finské sauny, nebo se prostě necítíte v žádné z nich dobře, máme řešení. Tím řešením je pro Vás Bio sauna. Její jedinečnost spočívá v tom, že je vyhřívaná na menší teplotu, ale přitom je v ní vyšší vlhkost než v klasické finské sauně.

Bio Sauna je vlhká a provozní teplota je 50-60º C, pro dosažení této teploty musí být sauna zapnuta minimálně 55 minut před požadovaným termínem. Prosíme tedy o včasnou rezervaci.

 

Bio sauna    
Pro 1 – 2 osoby60 minut550,-Kč 
90 minut700,-Kč 
Pro 3 – 4 osoby60 minut850,-Kč 
90 minut1050,-Kč 

Hydromasážní whirlpool (vířivka)

Při pobytu v naší vířivce zapomenete na každodenní stres a dovolí Vám si vychutnat chvíle jen sami pro sebe, přátelé, ale i rodiny s dětmi. Míst k sezení jsou pro 4 osoby s tím, že Vám každé místo dopřeje různorodou a jedinečnou masáž. Zároveň si Vaše oči mohou dopřát rozkoš díky barevnému LED osvětlení Sun Ray a Vaše tělo bude postupně uvolňovat přes 30 masážních trysek. Jednotlivé trysky Vás budou příjemně masírovat a Vaše starosti odplynou ve vířící vodě.

Teplota vody ve vířivce dosahuje tělesné teploty je 35,5 – 36 ° C

Do privátní vířivky Vám můžeme připravit láhev sektu nebo archivní víno Znovín.

 

 Whirpool   
Pro 1 – 2 osoby40 minut590,-Kč 
60 minut690,-Kč 
Další dospělá osoba 150,-Kč 
Dítě 3 – 12 let 100,-Kč 

Důležité informace

Objednávky provádějte na tel.: +420 723 357 564 nebo na recepci penzionu.

Při jednodenním pobytu rezervace nutná předem.

  • Otevírací doba: PO – NE, pouze na objednání
  • V měsíci červenec a srpen otevírací doba: PO – ČT
  • Vstup pro děti od 3 let a děti do 15 let v doprovodu osoby starší 18 let
  • V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky, prostěradla a saunového kiltu
  • Ve wellnessu máte k dispozici sprchové kouty, lehátka a relaxační hudbu
  • Zdarma džbán s vodou a citrónem
 

/ Najdete nás

Černá v Pošumaví 26
382 23 Černá v Pošumaví
 

GPS: 48.7382736N, 14.1117906E

/ Navštivte také