V Active Parku Lipno cca 15 minut od penzionu máte všechny zážitky na jednom místě.

V Active Parku Lipno cca 15 minut od penzionu máte všechny zážitky na jednom místě. Zaparkovat můžete na centrálním parkovišti, které je zdarma. Jste v centru dění a vše podstatné je od vás do pěti minut.

Bikepark Lipno

Lipno nad Vltavou
Bikepark v Lipně nad Vltavou nabízí možnost adrenalinového dobrodružství na kole pro všechny věkové kategorie s nádherným výhledem na Lipno. K dispozici jsou 3 různé trasy, jak pro zkušené jezdce, tak pro rodiny s dětmi již od 6-ti let.

Bobová dráha Lipno nad Vltavou


Bobová dráha Slideland v Lipně nad Vltavou je velmi oblíbenou a hojně navštěvovanou atrakcí pro aktivní strávení volného času na Lipně. Nabízí ideální zábavu pro děti i dospělé. Nachází se v Lipně nad Vltavou v blízkosti areálu.

Lanové centrum Adventure Park


Černá v Pošumaví
Lanové centrum Adventure Park se nachází v lesíku kousek od Černé v Pošumaví, v těsné blízkosti Lipna. Ve výšce až 16 metrů na Vás čeká pořádná porce adrenalinu při zdolávání překážek. Není však důvod se bát.

Lanový park Lipno
Lipno nad Vltavou
Lanový Park Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou nad parkovištěm u lanové dráhy a je vidět již z kruhového objezdu. Nabízí lanový svět plný překážek a je určen pro děti i dospělé.

Adrenalin v okolí

Motokáry Frymburk
Frymburk
Závodnické vyžití na jedinečné motokárové trati ve Frymburku na Lipně. Pro návštěvníky je připraveno 8 motokár s motory Honda 160 ccm a 4 motokáry MS kart s motory SUBARU o obsahu 210 ccm. 400 metrů dlouhá trať a více než 15 zatáček.

Motokáry Horní Planá


Horní Planá
Půjčovna motokár s 250 metrů dlouhou tratí se nachází 2 km od Horní Plané směrem na Hodňov. K dispozici je 5 motokár (200 ccm). Firemní akce jsou možné po domluvě. Provozní doba: červen a září - 12:00 - 18:00 červenec a srpen

Paintball Adventure Park


Černá v Pošumaví
Paintballové hřiště Adventure Park se nachází v krásné šumavské krajině v Černé v Pošumaví. Terén hřiště je velice členitý - rovná louka se zákopy a vysokou trávou, stráně, les, lom. Hřiště, včetně všech překážek, je čistě.

Paintball Černá v Pošumaví
Černá v Pošumaví
FreeTime Lipno v Černé v Pošumaví nabízí možnost zahrát si populární hru paintball, při které potřebujete nejen rychlé reakce a přesnou mušku, ale také strategické myšlení a rozvahu. Zvolit si můžete ze tří cenových balíčků: Beginner,

1 2 »  »»
/ POBYTOVÉ BALÍČKY

Přijeďte si užít krásnou rodinnou dovolenou
a vyberte si jeden z pobytových balíčků.

Podrobněji
/ TIPY NA VÝLET

Poznejte krásy lipenské přehrady a jejího okolí.
Nechte se inspirovat našimi tipy na výlet.

Podrobněji
/ WELLNESS & SPA

Odpočiňte si a relaxujte v luxusním wellness
prostředí. Součástí je vířivka, sauna a další.

Podrobněji
REZERVACE

Rezervace ubytování

info@penzionsen.eu
+420 723 357 564

+420 777 121 896

GPS: 48°44'17.785"N, 14°6'42.448"E

NAJDETE NÁS

Černá v Pošumaví 26,
382 26 Černá v Pošumaví