Koupání a vodní sporty na lipně

Windsurfing, Kiteboarding, aquaskipping, jachting, rafting, kanoeing, plavba parníkem...


Krásné písečné pláže spolu s čistou vodou vytváří ideální podmínky pro letní relaxaci a vodní radovánky všech druhů. Při nepřízni počasí jsou na Lipně k dispozici dva kryté bazény s tobogány a dalšími atrakcemi. Přístaviště pro jachty najdete v Lipně nad Vltavou, Frymburku a Černé v Pošumaví.

Půjčovny

V půjčovnách se dá vypůjčit i loďka s elektromotorem nebo veslice i oblíbené šlapadlo. Můžete si půjčit i windsurfing nebo si zaplatit kurz windsurfingu, kiteboardingu nebo jachtingu včetně získání průkazu "Vůdce malého plavidla". Pokud nemáte patřičné oprávnění můžete si objednat vyhlídkovou plavbu po Lipně nebo si půjčit malou plachetnici nebo katamarán, na které průkaz nepotřebujete.

Vyhlídkové plavby parníkem

Objevte pro sebe přirozenou krásu Šumavy a Lipenského jezera z paluby lodi. Výletní lodě vyplouvají z přístaviště Lipno nad Vltavou a Frymburk. Během malé nebo velké okružní plavby uslyšíte také mnoho zajímavostí o jezeře a jeho zvláštnostech. Na nové výletní lodi Adalbert Stifter jsou pořádány večerní plavby při západu slunce s hudbou, večeří a přípitkem. Můžete také ochutnat speciality palubní restaurace.,

                                                                                           

                       

                           
                                      


                                                 

REZERVACE

Rezervace ubytování

info@penzionsen.eu
+420 723 357 564

+420 777 121 896

GPS: 48°44'17.785"N, 14°6'42.448"E

NAJDETE NÁS

Černá v Pošumaví 26,
382 26 Černá v Pošumaví