Adrenalin na Lipně

V Active Parku Lipno cca 15 minut autem od penzionu máte všechny zážitky na jednom místě.


V Active Parku Lipno cca 15 minut od penzionu máte všechny zážitky na jednom místě. Zaparkovat můžete na centrálním parkovišti, které je zdarma. Jste v centru dění a vše podstatné je od vás do pěti minut.

Bikepark Lipno

Bikepark v Lipně nad Vltavou nabízí možnost adrenalinového dobrodružství na kole pro všechny věkové kategorie s nádherným výhledem na Lipno. K dispozici jsou 3 různé trasy, jak pro zkušené jezdce, tak pro rodiny s dětmi již od 6-ti let.

Bobová dráha Lipno nad Vltavou


Bobová dráha Slideland v Lipně nad Vltavou je velmi oblíbenou a hojně navštěvovanou atrakcí pro aktivní strávení volného času na Lipně. Nabízí ideální zábavu pro děti i dospělé. Nachází se v Lipně nad Vltavou v blízkosti areálu.

Lanové centrum Adventure Park


Lanové centrum Adventure Park se nachází v lesíku kousek od Černé v Pošumaví, v těsné blízkosti Lipna. Ve výšce až 16 metrů na Vás čeká pořádná porce adrenalinu při zdolávání překážek. Není však důvod se bát.

Lanový park Lipno


Lanový Park Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou nad parkovištěm u lanové dráhy a je vidět již z kruhového objezdu. Nabízí lanový svět plný překážek a je určen pro děti i dospělé.

Motokáry Frymburk


Závodnické vyžití na jedinečné motokárové trati ve Frymburku na Lipně. Pro návštěvníky je připraveno 8 motokár s motory Honda 160 ccm a 4 motokáry MS kart s motory SUBARU o obsahu 210 ccm. 400 metrů dlouhá trať a více než 15 zatáček.

Motokáry Horní Planá


Půjčovna motokár s 250 metrů dlouhou tratí se nachází 2 km od Horní Plané směrem na Hodňov. K dispozici je 5 motokár (200 ccm). Firemní akce jsou možné po domluvě. Provozní doba: červen a září - 12:00 - 18:00 červenec a srpen.

Paintball Adventure Park Černá v Pošumaví


Paintballové hřiště Adventure Park se nachází v krásné šumavské krajině v Černé v Pošumaví. Terén hřiště je velice členitý - rovná louka se zákopy a vysokou trávou, stráně, les, lom. Hřiště, včetně všech překážek, je čistě.

Paintball Černá v Pošumaví


FreeTime Lipno v Černé v Pošumaví nabízí možnost zahrát si populární hru paintball, při které potřebujete nejen rychlé reakce a přesnou mušku, ale také strategické myšlení a rozvahu. Zvolit si můžete ze tří cenových balíčků: Beginner, Advanced a Expert, podle toho, jak dlouho chcete hrát a kolik kuliček chcete vystřílet.

REZERVACE

Rezervace ubytování

info@penzionsen.eu
+420 723 357 564

+420 777 121 896

GPS: 48°44'17.785"N, 14°6'42.448"E

NAJDETE NÁS

Černá v Pošumaví 26,
382 26 Černá v Pošumaví